- BioActCom Team -

Projekt BioActCom: "Istraživanje bioaktivnih spojeva iz dalmatinskog bilja: njihov antioksidacijski karakter i utjecaj na enzimsku inhibiciju i zdravlje" je financiran od strane Hrvatske Zaklade za Znanost pod šiform: IP-2014-09-6897.

 

Voditelj projekta i glavni istraživač (PI):

 

Prof. dr. sc. Mladen Miloš (trajno zvanje)

E: milos@ktf-split.hr

 

 

 

Ostali suradnici:

 

Prof. dr. sc. Višnja Katalinić (u mirovini)

E: visnja@ktf-split.hr

 

Izv. prof. dr. sc. Olivera Politeo

E: olivera@ktf-split.hr

 

Doc. dr. sc. Mila Radan

E: mradan@ktf-split.hr

 

Doc. dr. sc. Vida Šimat, viši znanst. surad.

E: vida@unist.hr

 

Doc. dr. sc. Ivana Generalić Mekinić

E: gene@ktf-split.hr

 

Dr. sc. Franko Burčul, znanst. surad.

E: franko@ktf-split.hr

 

Dr. sc. Ivana Carev

E: carev@ktf-split.hr

 

Maja Marasović, mag. chem.

E: majam@ktf-split.hr

 

Dr. sc. Danijela Skroza, znanst. surad.

E: danci@ktf-split.hr

 

Doc. dr. sc. Safija Herenda

E: islamovic.safija@gmail.com

 

Mr. sc. Jelena Ostojić

E: ostojic.jelena@live.com

 

Prof. Dr. sc. Borivoj Galić, (u mirovini)

E: borivoj.galic@gmail.com

BioActCom

HRZZ grant - IP-2014-09-6897

 

Kemijsko-tehnološki fakultet

Sveučilište u Splitu

Teslina 10/V

21 000 Split

E: bioact@gmail.com

T: +385 21 329 465

 

  • Twitter Basic Black
  • Facebook Basic Black
  • Google+ Basic Black
  • Pinterest Basic Black

© 2015 by Franko. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now